Ramazan İzol’den ‘Kumpas’ raflarda

Ana Sayfa » Basında Biz » Ramazan İzol’den ‘Kumpas’ raflarda

Ramazan İzol tarafından kaleme alınan ikinci kitap olan ‘KUMPAS’ raflarda yerini aldı.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin genç kanaat önderlerinden araştırmacı yazar Ramazan İzol ‘Devletin Derin Aklı’ isimli kitabının ardından ikinci kitabı olan “KUMPAS”’ ın yayına çıktığını duyurdu. Mafyanın derin dünyasının anlatıldığı sadece türk mafyası değil japon,rus,İtalyan, çin,ingiliz ve bir çok mafyanın içine giren bir eser olan KUMPAS bir çok sarsıcı gerçekleri ortaya çıkaracağa benziyor.

“YERALTI DÜNYASININ KİRLİ BAĞLARI”

İkinci kitabını piyasaya sürme heyecanını yaşayan Ramazan İzol, Türkiye’deki yakın tarihteki olaylara ışık tuttuğunu söyledi. İzol, “İlk Kitabımızın ismini ‘Devletin derin aklı’ olarak belirlemiştik. Allah’ın izni ile ikinci kitabımızda şu anda piyasada satışta onun ismini de “KUMPAS”  olarak belirledik. Bu kitabımda da hiç yazılmamış, konuşulmamış ve konuşmaya cesaret edilememiş birçok şeyi bulacaksınız. Yeraltı dünyasındaki kirli bağları, derin devleti, ilk defa duyacağınız istihbarat savaşlarını ve daha birçok sarsıcı gerçekleri sayfaları çevirdikçe okuyacak ve her satırda yer altı dünyasının aslında nasıl işlediğini anlamaya başlayacaksınız.” Dedi.

“SİYASETCİ MAFYA İLİŞKİLERİ”

Sözlerine devam eden İZOL “İlk kitabımın başarısından oldukça memnumum. KUMPAS  adlı ikinci kitabımın da bu başarıyı yakalayacağından hatta geçeceğinden eminim. Kitabım’ da “Yeraltı dünyasının ise tüm siyasetleri nasıl etkilediğini anladıkça. Uyuşturucu kara para, silah ticareti, derin devlet ve daha birçok saklı gerçeğe şahit olacaksınız. Türkiye’nin yakın tarihindeki mafya gerçekleri okuyacak ve ilk defa duyacağınız gerçek bir mafya dünyasına giriş yapacaksınız.”

“AKICI ÜSLÜP İLE YERALTI DÜNYASININ SIRLARI”

“KUMPAS akıcı üslubu ve soluksuz verdiği bilgiler ile hayata ve haberlere bakış açınızı değiştirecek yepyeni bir kitap olacak. Aynı zamanda KUMPAS kitabım Yeraltı dünyasının gizli kalmış sırlarını sizinle paylaşacak”

“BU KİTABINDA TÜM GELİRİ MEHMETÇİK VAKFINA“

İlk Kitabında olduğu gibi bu kitabının da  tüm gelirinin Türkiye’de hiçbir şekilde bağış toplamayan bağış alan tek vakıf olan Mehmetçik Vakfı’na verileceğini belirten Ramazan İzol “Tüm halkımızı Mehmetçik Vakfı’na bağış yapmaya davet ediyorum. Kitabımız tüm seçkin kitapevlerinde ve internet ortamında satışa sunulmuştur” ifadelerini kullandı.

 

Herşey Bayrak ve Vatan İçin