İZOL’den İYİ Parti’ye Gönderme “ŞOV YAPMAYIN”

Ana Sayfa » Basında Biz » İZOL’den İYİ Parti’ye Gönderme “ŞOV YAPMAYIN”

Aşağıda yazılanları söyleyerek  İYİ Parti’ye Şov yapma dedi

İşte O Paylaşım :

IFrame

İzol sosyal medya hesabından paylaşmış olduğu videoda

Aşağıda yazılanları söyleyerek  İYİ Parti’ye Şov yapma dedi
 
İşte O Paylaşım :

 
Herkese selam olsun kıymetli dostlarım Sultan Fatih’in bize emaneti olan Ayasofya Camisi ile ilgili gündem bugünlerde oldukça yoğun.
Tabii ki 1935 yılına kadar cami olarak devam eden ne yazık ki o tarihten sonra müzeye dönen Ayasofya camimizi o zihniyet oldukça aşikardır.
O zihniyet  camilerimizi ağıra çeviren analarımızın bacılarımızın eşarbına  el uzatan.
Ezanlarımızı Türkçe’ye çeviren zihniyettir. Öyle veya böyle bir şekilde oldu bitti ve geçti.
 
Son günlerde Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifadesi ile Aziz milletimizin desteğiyle. Ayasofya’da Fetih Suresi’de  okunur namazda kılınır deyişi  ile ve milletin desteğiyle beraber yeniden cami konusu gündeme geldi ve Sayın Cumhurbaşkanımız bunu masaya yatırdı.
Tabiki iki Temmuz’da Danıştay Ayasofya camiye çevrilmesi ile kurul toplantısı yapacak. Biz eminiz ki değil bu iki Temmuz’da Ayasofya yeniden camiye dönecek.
İş halihazırda bu noktaya gelmişken bir anda iyi Parti’nin şovuyla  karşı karşıya kaldı.
 
Arkadaşlar burada şahsi olarak konuşuyorum öncelikle bunu belirtmek için size ifade eden bir Müslüman olarak konuşuyorum.
Bakın bu iyi partinin şovu diyorum ne için şov diyorum.
Zaten konu belli bir yere gelmiş ey iyi Parti siz yeni bir Parti oldunuz. İyi Parti olduğunuza grubunuzu kurdunuz da bir Ayasofyayı gündeme getirmediniz madem sizin için bu kadar dertti.
Gündemi ele alıp şov mu yapmaya çalışıyorsunuz Peki amacınız şov değilse ben sizin amacınızı söyleyeyim.
 
Ey dostlarım kıymetli kardeşlerim kıymetli dostlarım büyüklerim ve küçüklerim.
Bakın iş bu noktaya gelmişti zaten 2 Temmuz’da Danıştay bunun kararını verecek öyle değil mi ve inşallah olumlu olacak bu karar.
 
İyi Parti genelge hazırlayıp Ayasofya’yı camiye çevirme genelgesiyle beraber meclise sundu.
İyi parti şöyle düşündü eğer bunu milletvekilleri onaylarsa ve Ayasofya camiye çevrilirse.
Ben diyeceğim ki Ey Türkiye Ey Müslüman alemi Ayasofya’yı  iyi Parti camiye çevirdi onlar için büyük bir kariyer olacak.

Peki bu işi buraya kadar kim getirdi bu birincisi ikincisi eğer İmzalamazlarsa  yani şovu görmezlerse bu şovu gözden kaçırılırlarsa İmzalalarsa iyi Parti ben kahramanım diyecek.
Ama imzalamazlarsa bu genelgeyi AK Parti milletvekilleri MHP milletvekilleri imzalamazlarsa iyi parti diyecek ki görüyor musunuz bakın AK Parti dürüst ve samimi değil.
 
Arkadaşlar mesele Parti meselesi değil aslında mesele burada şovu  ortaya çıkarmak yahu kardeşim zaten iki Temmuz’da.
Danıştay toplanıyor zaten iki Temmuz’da Danıştay toplanıyor zaten iki Temmuz’da Allahın izniyle Ayasofya camiye dönecek.
 
Sen bunu bildiğin halde niye bu gölü mayalamaya çalışıyorsun niye şova döküyorsun niye fitne çıkarıyorsun ben size buradan açık açık söyleyeyim sizin attığınız Maya o Gölü tutmaz.
Bilginiz olsun.
  
Ey iyi parti kuruluşunuzdan bu yana partinizin kuruluş tüzüğünde yada partinizin yapacağı projelerinizde bulunmamasına rağmen Sayın Cumhurbaşkanımızın Mübarek Kadir Gecesi AYASOFYA’da Fetih Süresi Okuttuktan Sonra Türkiye’de 10 Yıllardır Kanayan Bir Yaraya Parmak Basıp Halkın İyi Nazarını Bu Konunun Üzerine Çekmiştir Bir Anda Bu Konudan Nemalanmak Üzere Apar Topar TBMM’ye Genelge Vererek Pişmiş Aşı Sahiplenmeniz Son Derece Trajı- Komiktir Bu Kadar Emekten Sonra Bu Yemeği Size Anca Akılsızlar Yedirir Bende Şahsi Olarak Genelgenizi Onaylamıyorum Oyununuzu Şovunuzu Gördüm Diyorum…

Herşey Bayrak ve Vatan İçin