İZOL “SAVAŞMAYA HAZIRIZ”

Ana Sayfa » Genel » İZOL “SAVAŞMAYA HAZIRIZ”

Esed rejimi ve Rus güçlerinin İdlib’deki Türk Silahlı Kuvvetleri unsurlarına yönelik alçakça ve kalleşçe saldırısından sonra Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) idlib’e karşı başlattığı operasyona bölgenin aşiretlerinden tam destek geldi.

Bölgenin önemli kanaat önderlerinden olan Ramazan İzol  Diyarbakır’da basın toplantısı düzenledi

İzol yapmış olduğu konuşmada “Sözlerime öncelikle İdlib’deki şehit olan tüm Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Yaralılarımıza yüce Allah’tan acil şifalar diliyorum, kederli ailelerine başsağlığı diliyorum. Tüm Türkiye’nin ve milletimizin başı sağ olsun” dedi.

“ESEDİN AĞABABASI PUTİN”

Yapılan haince kalleşçe saldırının arkasında Rusya’nın Putin’in olduğunu biliyoruz. Çünkü putin esed haininin kalleşinin  ağababasıdır. Esed ağasından Putin’den habersiz hiçbir iş yapamaz. Bu alçak saldırıyı kimler örgütlediyse hepsine dünyayı dar edeceğiz Bölgede sınır oluşturan doğu ve güneydoğu halkı olarak devletimizin emrinde askerlerimizin kanının yerde kalmaması için savaşmaya hazırız. Sayın Cumhurbaşkanımız Putine “ESEDLE ARAMIZA GİRME ARADAN ÇEKİL”  dedi. Bizlerde bölgenin en büyük aşiretleri olarak kanımızın intikamını almak için savaşa ve savaşmaya hazırız” dedi

“GÜN BİRLİK ZAMANI İNTİKAM ZAMANIDIR”

Bizler biliyoruz k şehitlerimizi cennete uğurlarken onları ahirette avucuna su doldurmuş peygamberimiz bekliyor. Bu olayı siyasete alet etmeye çalışanlar vatan hainidir alçaktır kalleştir. Amacımız davadır. Yola çıktığımız bu dava; insanlığın, İslam’ın, Türkiye’nin davasıdır. Yorulmayacağız, durmayacağız. Bizler büyüklerimize söz verdik. Cumhurbaşkanımız, dünyayı karşısına almış, Allah’ın yardımıyla korunan bir insandır. Bizim amacımız galip olan Hak olsun. Allah, inşallah bu davayı, ecdada, birlik ve beraberliğe verilen bu önemi tekrardan göstersin. Ülke sınırı ve dışındaki güçlerimizin hainlere karşı dik durması ne kadar önemliyse ülke içinde de birlik ve beraberlik içinde olmamız o derece önemlidir. Gün birlik zamanı şehitlerimizin intikam zamanıdır .Gün postalımızla hain kalleş Esed’ in kafasına basma günüdür. Bunu yapamaz isek b u bölgede söz sahibi olamayız.

“BU BİR MEŞRU MÜDAFADIR”

Biz bölgenin en büyük aşiretleri olarak her zaman teröre karşı ve terörü yok eden güçleri destekliyoruz. İnşallah intikamımız alınacak. Türkiye sınırlarını korumak zorunda bunu meşru müdafaa hakkı olarak görüyoruz  Çünkü Türkiye her zaman bölgenin istikrarını, huzurunu ve barışı sağlamak isteyen bir güç” ifadelerini kullandı.

Ramazan İzol Kimdir

Memleketi Şanlıurfa Olan Ramazan izol 15 Nisan 1987’de  İzmir’de doğmuştur. İlk ve ortaokulu Hüseyin Avni İlköğretim Okulu’nda okuduktan sonra lise öğretimini Gaziemir Ticaret Meslek Lisesi’nde tamamlayan İzol ;Sonrasında eğitimine Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve idari Bilimler Fakültesi’nde devam etmiştir.Küçük yaşlardan beri kendisini siyasi, ekonomik, tarihi gibi araştırmalara adayan İzol genç yaşta her konuda bilgi sahibi olup vatanı için kollarını sıvamıştır. Özellikle güneydoğuda terörle mücadeleye başlayan İzol, bölge halkının birlik beraberliğini sağlamak için mesafeler kat etmiştir. Bu başarılardan dolayı Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da takdirini kazanmıştır. Bu Sebeple bölgenin genç kanaat önderlerinden birisi olmuştur. Ramazan İzol, bir çok yerel ve ulusal basına verdiği demeçlerde başarılı öngörüsü ile daha çok takdir kazanmış ve artık basın mensuplarının da gıpta ile baktığı bir kimliğe bürünmüştür. Siyasetçiden çok devletçi bir kimliğe sahip olan Ramazan İzol, edindiği bilgiler ile kaleme aldığı “Devletin Derin Aklı” adlı kitabının yazarıdır.

Herşey Bayrak ve Vatan İçin